visi

Turkey Healthcare Group

Vizyonumuz

Turkey Healthcare Group; güvenliği, ileri teknolojiyi, nezaketi ve hümanist yaklaşımı felsefe olarak benimsemiştir. Bu felsefeyi gerçekleştirmek için aşağıdaki dört hedefi belirlemiştir:

  • İnsan onuruna saygı duyarak bütüncül bir tıbbi bakım uygulamak
  • İleri tıbbi bakımı teşvik etmek
  • Yüksek etik standartlara sahip sağlık personeli edinmek
  • Bölgesel sağlık hizmetlerine ve topluma katkıda bulunmak

Tıbbi yenilikler çağındayız. Turkey Healthcare Group, ulusal ve bölgesel yeni tedavileri geliştirmek için, tüm tıbbi birimlerde bireysel tıp ve ileri klinik araştırmaları üstlenmek amacıyla insan kaynakları gelişimini ve organizasyonel gelişimi de desteklemektedir.

Turkey Healthcare Group hastalarının yaşam kalitesini artırmak için her zaman kanunlarla sınırlı etik ilkelere dayanmakta ve hasta memnuniyetine odaklanmaktadır. Hastaları için uygun fiyatlarla en iyi hizmet kalitesini sunmak için sürekli araştırmalar yapmaktadır.

Hastalarımızın tıbbi işlemlerinin tümünü titizlikle takip ediyor, tedavi öncesi ve iyileşme süreci boyunca kaliteli hizmet ve konaklama sağlıyoruz.

Turkey Healthcare Group olarak ayrıca hastalarımızın kültürel farklılıklardan olumsuz yönde etkilenmemeleri için her türlü gayreti sarf ediyor ve kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini misyon ediniyoruz.

Buna ek olarak anlaşmalı otellerde hastalarımızın bütçe ve ihtiyaçlarına göre konforlu bir konaklama hizmeti de temin ediyoruz.

Tük Hava Yolları başta olmak üzere bazı firmalarla yaptığımız anlaşmalar gereği olası indirimlerden yararlanmaları için hastalarımıza destek oluyoruz.

Talep edilmesi durumunda, hastalarımızın bütçe ve zamanlarına uygun olarak tecrübeli çevirmenler eşliğinde başta İstanbul’daki tarihi ve turistik mekânlar olmak üzere Antalya, Bodrum, İzmir, Efes, Kuşadası, Bursa, Kapadokya’ya rehberli turlar düzenliyoruz.

Turkey Healthcare Group olarak hastalarımızın sadece sağlığını değil, konfor ve memnuniyetlerini de düşünüyoruz.